Realizacja

Zamówienia są realizowane zgodnie z czasem podanym w karcie produktu.

Jeśli nie posiadasz linku do zakupionego produktu lub nie pamiętasz nr wybranego zestawu , możesz sprawdzić tą informacje logując się do konta klienta: ZALOGUJ

Połowa klientów nie zakłada konta i nie jest w stanie sprawdzić aktualnego statusu zamówienia. Pamiętaj dobrze założyć konto do którego i tak podajesz wszystkie dane podczas dokonywania zakupu.

Terminy realizacji

  1. Produkty wykonywane na zamówienie: Większość produktów w naszym sklepie wykonywana jest z drewna naturalnego. Zestawy są indywidualnie budowane pod każde zamówieni klienta, które są następnie malowane zgodnie z wybranym kolorem trwa to ok 5-7 dni roboczych. Licząc od chwili zaksięgowania środków na naszym koncie i wysłaniu do Państwa stosownej informacji drogą mailową. "Otrzymaliśmy wpłatę - zamówienie zostało przekazane do realizacji"
  2. Realizacja zamówień  w pierwszej kolejności: - Dla klientów którym zależy na czasie i wykupili lub wykupią przyśpieszenie realizacji zamówienie zgodnie o Opcją dodatkową 
  3. Realizacja 24h przedmioty dostępne od ręki. Wysłane są w przeciągu 24 h od chwili zaksięgowania wpłaty. Zalecana jest opcja płatność z "Przelewy 24" w celu skrócenia czasu transferu środków na nasze konto.

W żadnym wypadku nie jesteśmy w stanie przyśpieszyć realizacji złożonych zamówień z wyjątkami omówionymi w powyższych punktach.

 

Wysyłka

Mając na uwadze względy prawidłowego, bezpiecznego i terminowego dostarczania przesyłek zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą kurierską DPD. Za jej pośrednictwem realizowane będą dostawy zakupionych przez Państwa produktów. Wpłynie to korzystnie na czas realizacji dostawy, skracając czas oczekiwania na przesyłkę do 24h.

 Informacje o statusie złożonego zamówienia znajdziesz logując się do konta klienta: ZALOGUJ

Kiedy zamówienie zostaje zrealizowane klient otrzymuje nr listu przewozowego, umieszczany jest on w tytule maila potwierdzającego wysyłkę.

 Zlokalizujesz przesyłkę odwiedzając stronę kuriera i podając otrzymany wcześniej numer. kurier DPD

 * Numer przesyłki może być w niektórych przypadkach nie aktywny do czasu wprowadzenia jej do systemu.

 Posługuj się nr przesyłki  podczas kontaktu ze sklepem lub firmą kurierską w sprawie  reklamacji usługi dostawy.

Uwaga! jeśli opakowanie przesyłki wygląda na uszkodzone, powyginane, itp... proszę otworzyć paczkę w obecności kuriera (kurier ma obowiązek zaczekać) i spisać protokół szkody potwierdzający jej ewentualne uszkodzenie. Jest to jedyna skuteczna droga do reklamacji usługi dostawy!