Ramki na wiele zdjęć – wykonanie rustykalne

Pomysł łączenia ramek pojedynczych w zestawy ramek na wiele zdjęć wydaje się być dosyć nowym i nowoczesnym sposobem na prezentacje własnych zdjęć. Galerie multiramek znajdują wielu zwolenników w nieco młodszym pokoleniu, które to ma niezliczone zasoby zdjęć w swoich komputerach czy telefonach. Dla nich doskonałym sposobem na prezentacje swoich fotografii  jest multirama na kilka zdjęć. Co zrobić jeśli w Państwa  oryginalnie urządzonym  mieszkaniu w „starym stylu” i nie brakuje zabytkowych mebli czy dekoracji. Na rynku nie brakuje ramek wykonanych z plastiku czy też innych materiałów które nie koniecznie pasują do eklektycznych mebli.

dąb rustyklany ramy rustyklane

Ramki rustykalne

 

Rustykalne ramki na zdjecie

Dla klientów którzy doceniają wygląda naturalnego drewna wprowadziliśmy serię ramek rustykalnych. Ramki wykonywane są z drewna litego najwyższej jakości, a dzięki poddaniu ich procesowi postarzania nadajemy im oryginalny niespotykany wygląd. Galerie multiramek wykonane w tej technice pozwolą na prezentacje wielu zdjęć z minionych lat w harmonii z dekoracją i wystrojem Państwa mieszkania.

 Ramki

Postarzane ramki do zdjęć w orginalnym rustykalnym wykonaniu.

 W celu osiągnięcia efektu postarzonego drewna używamy mechanicznego procesu obróbki drewna w połączeniu z odpowiednimi technikami lakierniczymi. W wyniku czego udaje się nam otrzymać efekt dębu rustykalnego, nie tylko w postaci odpowiedniej barwy drewna lecz także w postaci delikatnych zagłębień na całej powierzchni ramki.

Ramki rustykalne

Ramki rustykalne

Ramki rustykalne

{{block type="productslider/productslider" template="productslider/productslider.phtml"}}