Multiramy De Luxe – pozłacane ramki na kilka zdjęć

Zestawy ramek na zdjęcia wykonane w wersji De Luxe doskonale nadają się na prezent lub upominek na wszelkie okazje. Narożniki zestawów zostały ozdobione a następnie pomalowane pozłotami w następujących kolorach do wyboru: złotym, srebrnym i miedzianym. Każdy zestaw jest starannie wykonany i będzie niewątpliwie doskonałym sposobem na prezentacje zdjęć z ważnych uroczystości, jak wesele, chrzciny czy pamiątka pierwszej komunii św. Niewątpliwym atutem serii Del Luxe jest jej oryginalny sposób wykonania. Wszystkie zdobienia są wykonywane ręcznie na indywidualne zamówienie klienta.  Wybierając multiramę na zbudowaną z ramek na kilka zdjęć macie Państwo gwarancje, że kupiliście przedmiot jedyny w swoim rodzaju który będzie doskonałym sposobem na ozdobę Państwa mieszkania.

 

Ramki na zdjęcia De luxe

Zdobienia wykonujemy na dowolnie wybranym wzorze i kolorze  multiramy. Do wyboru mamy 3 rodzaje pozłoty:

 ozdobne ramki do zdjęć

Poniżej zamieszczamy kilka przykładów wykonania zdobień z serii De luxe. Decydując się na multiramy ze zdobionymi narożnikami proszę mieć na względzie, że w tym przypadku panuje zupełna dowolność wykonania zdobień.  Możecie Państwo wybrać sami kolor, oraz  które fragmenty ramki na zdjęcia zostaną ozdobione.

 Multiramki pozłacane

W naszym sklepie znajdziecie Państwo klika gotowych zestawów przedstawiających ramki na klika zdjęć. Zestawy ze zdobionymi narożnikami zostały umieszczone w kategorii Multiramy – De luxe.

Multirama De luxe