Kolorowe ramki do zdjęć.

kolorowe ramki an zdjecia

Doskonale wiemy że nie łatwym zadaniem jest urządzenie pokoju dla małych dzieci i młodzieży. Cały wystrój wnętrza oraz znajdujące się w nim dekoracje powinny współgrać ze znajdującymi się w pomieszczeniu meblami jak i całą stolarką drzwiową, okienną czy też podłogami. Jak dobrać właściwie kolory dekoracji do naszych wnętrz? Nie jest to łatwe pytanie, lecz mamy gotowe rozwiązanie tego problemu.

kolorowe ramki an zdjecia

Duży wybór kolorów, przy projektowaniu multiramy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy zupełną dowolność w doborze kolorów multiramek. Nasze multiramki można dowolnie komponować pod względem formatu ramek na zdjęcia jak i dowolnie dobierać kolory z naszego wzornika.

Wszystkie nasze ramki uzyskują kolor poprzez bejcowanie naturalnego drewna litego wysokiej klasy bejcami rustykalnymi. Dzięki czemu udaje się nam uzyskać oryginalny wygląd oraz zachować rysunek drewna. Całość po nałożeniu lakieru podkładowego malowana jest dwukrotnie lakierem akrylowym, który spełniają surowe wymagania europejskiej normy bezpieczeństwa zabawek. Podkreślają i zachowują one na długo naturalny rysunek drewna, jednocześnie zapewniając trwałą powłokę odporną na uszkodzenia mechaniczne.

Ramki do zdjęć na 3 fotografiemultiramazestawy ramke na zdjęcia - multiramy3D

{{block type="productslider/productslider" template="productslider/productslider.phtml"}}