Pomoc

Zobacz czy już ktoś nie zadawał podobnego pytania...

Jak sprawdzić kiedy zostanie doręczona przesyłka

Termin realizacji zamówienia został podany w karcie produktu. Proszę znaleźć zamówiony produkt w panelu klienta ZALOGUJ lub podać numer zakupionego zestawu w wyznaczonym do tego polu pod głównym menu. W karcie produktu znajdziecie Państwo informacje odnośnie gwarantowanego czasu dostawy (podawany w dniach roboczych) od chwili zaksięgowania wpłaty. Odpowiednio wybrane opcje dodatkowe skracają czas realizacji zamówienia. Pamiętaj termin realizacji zaczyna biec od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie powiadomienia o tym fakcie dostaniesz drogą mailową "Otrzymaliśmy wpłatę - zamówienie zostało przekazane do realizacji"

Czy mogę przyśpieszyć realizację złożonego zamówienia
Jak najbardziej... Zwykle nasze zestawy wykonywane są od podstaw według wybranego wzoru i koloru trwa to ok. 5-7 dni roboczych. W celu zaoszczędzenia czasu zostały przygotowane opcje dodatkowe: realizacja w 48h lub 4 dni Dla klientów którym naprawdę się spieszy, polecamy opcję wysyłki 24h przedmiotów już gotowych dostępnych od ręki.
 
Gdzie wysłać odbitki zdjęć?
Informacje gdzie wysłać i jak przygotować pliki zdjęć zostały wyjaśnione w dziale promocji.
 
Jak zamówić ramki rustykalne?
Ramki rustykalne wykonywane są na specjalne zamówienie, ceny ustalane są indywidualnie w zależności od zamówienia. Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.
 
Czy mogę zamówić ramki pojedyncze?
Tak. Ramki pojedyncze wykonujemy zgodnie z popularnymi formatami podanymi w cenniku. Możesz również zamówić ramki w dowolnym formacie jako producent możemy wykonać ramki w każdym formacie... wyślij zapytanie.
 
Czy można zamówić ramki stojące?
Ramki stojące z podstawką lub podpierane "krawatem znajdziecie Państwo w dziale ramki stojące.
 
Wysyłka - za granice, za pobraniem itp...
Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem.
Wysyłamy przesyłki za granice, ceny wysyłek zagranicznych ustalane są indywidulanie w zależności od kraju doręczenia.
Czas dostawy przesyłek krajowych wynosi zwykle 24h
Państwa przesyłki dostarczy firma kurierska DPD.