ZESTAW 150 PALISANDER ramki na zdjęcia 10x15 z zegarem

ZESTAW 150

New product

Opis przedmiotu

W nazwie/tytule przedmiotu podano nr zestawu, KOLOR oraz FORMAT zdjęcia/plakatu jaki można umieścić w ramce. Pierwsze zdjęcie przedmiotu określa kolor, układ i ilość ramek w tym zestawie.

- Ramki z naturalnego drewna sosnowego, listwa jej przekrój widoczny na zdjęciu.

- Każda ramka posiada przeszklenie z markowej plexi oraz tylną ściankę z płyty meblowej HDF.

- Zestawy wyposażony w zegar z klasycznym białym cyferblatem, umieszczony jest w ramce kwadratowej 15x15 cm.

- Wymiar zewnętrzny zestawu wynosi w przybliżeniu 45x43 cm

Szczegółowe wykonanie zestawu oraz dokładny wzornik kolorów można znaleźć na pozostałych zdjęciach w galerii.

10000 Przedmioty

In Stock

60,00 zł

Mocowanie zestawu na ścianie
Multirama3D jest zestawem trwale połączonych ramek zestaw mocujemy/wieszamy na ścianie na 1 zawieszce umieszczonej z tyłu zestawu. Zawieszkę można przykręcić w dowolnym miejscu. Daje to nam możliwość zawieszenia ramki w pionie lub poziomie.

Wykonanie ramek
Ramki wykonane są z naturalnego drewna sosnowego barwionego bejcami rustykalnymi. Następnie zestaw pokrywany jest bezbarwnym lakierem akrylowym. Zdjęcia w zestawie można dowolnie przekładać otwierając tylną ściankę jak ma to miejsce w tradycyjnej ramce.

Realizacja i wysyłka
Każdy przedmiot wykonywany jest na zamówienie według określonego w opisie wzoru i koloru. Czas realizacji może wynieść około 5 dni roboczych. Jeśli interesuje Państwa szybsza realizacji zamówienia, prosimy o kontakt z biurem obsługi przed złożeniem zamówienia.
Jeśli masz jakiekolwiek sugestie lub pytania, odnośnie zamawianego przedmiotu lub terminu dostawy skontaktuj się ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu. Jako bezpośredni producent jesteśmy w stanie wykonać ramki w dowolnej ilości na indywidualne zamówienie na dowolny wymiar zdjęć.

RelatedProducts