Multiramy - nowe inspiracje na dekoracje.

MultiramyRamki na zdjęcia są uniwersalnym elementem aranżacji wnętrz. Sprawdzają się w każdym miejscu. W zależności od zdjęć w nich umieszczonych, możemy zmieniać oblicze pomieszczeń, w których przebywamy. Otwierają przed nami nieskończone możliwości dekorowania naszych domów, mieszkań, biur, salonów i sklepów. Nasze ramki na zdjęcia wykonane są z drewna. Dzięki szerokiej palecie kolorów, macie Państwo możliwość wyboru spośród kilkunastu barw, jakie będą Wam odpowiadać. Wystarczy chwilę pomyśleć, jaki efekt chcemy osiągnąć, a potem dokonać odpowiedniego wyboru. Mamy nadzieję, że inspiracji do tej świetnej zabawy, jaką niewątpliwie jest aranżacja wnętrz, dostarczy Państwu szeroka oferta naszego sklepu.

Nasza Multirama pomieści wszystkie twoje najważniejsze zdjęcia, pomoże zachować wspomnień czar na dłużej.

Kto z nas nie lubi wakacji, wziąć urlop i zapomnieć o całym świecie. Każdy z nas lubi oderwać się od pracy, udać w jakieś ciekawe miejsce i zwyczajnie odpocząć. Jeden poleci nad morze, by poleniuchować w pełni lata na złocistych plażach. Inny uda się w góry, by tam z plecakiem na plecach zdobywać wymarzone szczyty i pokonywać własne słabości na niezbadanych szlakach górskich. Jeszcze ktoś inny siądzie za sterami łódki i uda się w nieznane na czającą się wszędzie przygodę. MultiramyTak naprawdę nieważne, gdzie spędzasz wakacje. Ważne, że dobrze się bawisz i przy okazji robisz mnóstwo zdjęć, które wkładając w ramki na ścianę będą przypominały Ci te wspaniałe chwile. To w końcu najlepszy sposób na zachowanie wspomnień i przywiezienie do domu najpiękniejszych chwil. Zdjęcia z wakacji to jedne z najlepszych pamiątek z naszego życia. A jak jest najlepszy sposób na ich eksponowanie? Bo - oczywiście - wszyscy się zgodzimy, że zdjęcia z wakacji muszą być wyeksponowane we wszystkich możliwych miejscach naszego domu! ramki na ścianęU nas kupisz ramki do zawieszenie na ścianie w wielu różnych formatach i wzorach a także kolorów i zdobień do wyboru jest nie mało.

Multirama produkt nowoczesny wykonany w tradycyjny sposób

Sporą część debaty publicznej zajmuje obecnie temat ochrony środowiska. Już w przedszkolach i szkołach dzieci uczą się, jak segregować śmieci, w jaki sposób dbać o świat, w którym żyjemy. Nasza firma jest jedną z tych, które wykazują troskę o środowisko naturalne. Do produkcji naszych multiram wykorzystujemy jedynie materiały, które nie są szkodliwe dla przyrody. Drewno polskiego pochodzenia jest głównym składnikiem każdej multiramy, jaką mogą znaleźć Państwo w naszym sklepie. Szkło podlega recyklingowi. W razie stłuczenia wystarczy wrzucić do odpowiednio oznaczonego pojemnika z odpadami szklanymi. Lakiery i farby, jakich używamy posiadają niezbędne certyfikaty Unii Europejskiej. Można zatem powiedzieć, że nasze multiramy są przyjazne dla środowiska :)

Kreator Multiramek 3D Mówiąc o produktach, jakie znajdujecie Państwo w naszej ofercie, nie można pominąć również ich walorów estetycznych. Multiramy wykonywane są ze szczególną precyzją. Każda pojedyncza ramka na zdjęcia wykonywana jest ręcznie, dlatego staje się niepowtarzalnym egzemplarzem. Multiramy tworzymy z pasją i wysoką dbałością o szczegół. Nie wypuszczamy z pracowni multiram, do których moglibyście Państwo mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. Konstrukcja multiramy jest solidna i stabilna. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów!

 

Pamiętaj ramki na ścianę doskonałym sposobem na przywrócenie wspomnień ze spędzonego urlop jak i sposób na pochwalenie się naszymi wojażami.


Jeśli odwiedzacie Państwo nasz sklep po raz pierwszy koniecznie musicie zajrzeć do zakładki "Promocje". Znajdziecie tam więcej informacji o naszych niebywałych ofertach i przyznawanych gratisach związancyh z zakupami w naszym sklepie interentowym.

Aktualne Promocje

Nasza Multirama pomieści wszystkie twoje najważniejsze zdjęcia, pomoże zachować wspomnień czar na dłużej.