Multirama - wszytkie twoje najlepsze chwile uwiecznione na zdjęciach w jednym miejscu

Multiramy 3DNiebagatelny wygląd dużych zastawów ramek na zdjęcia robi niewątpliwie ogromne wrażenie. Nasze zestawy doskonale prezentują się na każdej ścianie i są oryginalną ozdobą każdego wnętrza. Zestawy można dowolnie konfigurować względem ilości ramek sposobu ich ułożenia czy koloru w jakim zostaną wykonane. Dowolny dobór kolorów na bazie naszego wzornika zapewnia idealne dopasowanie do Posiadanych mebli czy wystroju wnętrza. Multirama 3D jest zbudowana w taki sposób, że jej pojedyncze ramki zachodzą na siebie tworząc wielowarstwową kompozycje. Bogaty wybór róznych wzorów jak i formatów ramek na zdjęcia, ułatwi niewatpliwie zagospodarowanie wszystkich zdjęć zalegających w Państwa szufladach.

Nasza Multirama pomieści wszystkie twoje najważniejsze zdjęcia, pomoże zachować wspomnień czar na dłużej.

Kto z nas nie lubi wakacji, wziąć urlop i zapomnieć o całym świecie. Każdy z nas lubi oderwać się od pracy, udać w jakieś ciekawe miejsce i zwyczajnie odpocząć. Jeden poleci nad morze, by poleniuchować w pełni lata na złocistych plażach. Inny uda się w góry, by tam z plecakiem na plecach zdobywać wymarzone szczyty i pokonywać własne słabości na niezbadanych szlakach górskich. Jeszcze ktoś inny siądzie za sterami łódki i uda się w nieznane na czającą się wszędzie przygodę.Multirama

Tak naprawdę nieważne, gdzie spędzasz wakacje. Ważne, że dobrze się bawisz i przy okazji robisz mnóstwo zdjęć, które wkładając w ramki na ścianę będą przypominały Ci te wspaniałe chwile. To w końcu najlepszy sposób na zachowanie wspomnień i przywiezienie do domu najpiękniejszych chwil. Zdjęcia z wakacji to jedne z najlepszych pamiątek z naszego życia. A jak jest najlepszy sposób na ich eksponowanie? Bo - oczywiście - wszyscy się zgodzimy, że zdjęcia z wakacji muszą być wyeksponowane we wszystkich możliwych miejscach naszego domu! ramki na ścianęU nas kupisz ramki do zawieszenie na ścianie w wielu różnych formatach i wzorach a także kolorów i zdobień do wyboru jest nie mało.

Multirama produkt nowoczesny wykonany w tradycyjny sposób

Sporą część debaty publicznej zajmuje obecnie temat ochrony środowiska. Już w przedszkolach i szkołach dzieci uczą się, jak segregować śmieci, w jaki sposób dbać o świat, w którym żyjemy. Nasza firma jest jedną z tych, które wykazują troskę o środowisko naturalne. Do produkcji naszych multiram wykorzystujemy jedynie materiały, które nie są szkodliwe dla przyrody. Drewno polskiego pochodzenia jest głównym składnikiem każdej multiramy, jaką mogą znaleźć Państwo w naszym sklepie. Szkło podlega recyklingowi. W razie stłuczenia wystarczy wrzucić do odpowiednio oznaczonego pojemnika z odpadami szklanymi. Lakiery i farby, jakich używamy posiadają niezbędne certyfikaty Unii Europejskiej. Można zatem powiedzieć, że nasze multiramy są przyjazne dla środowiska :)

 

Mówiąc o produktach, jakie znajdujecie Państwo w naszej ofercie, nie można pominąć również ich walorów estetycznych. Multiramy wykonywane są ze szczególną precyzją. Każda pojedyncza ramka na zdjęcia wykonywana jest ręcznie, dlatego staje się niepowtarzalnym egzemplarzem. Multiramy tworzymy z pasją i wysoką dbałością o szczegół. Nie wypuszczamy z pracowni multiram, do których moglibyście Państwo mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. Konstrukcja multiramy jest solidna i stabilna. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów!

 

Pamiętaj ramki na ścianę doskonałym sposobem na przywrócenie wspomnień ze spędzonego urlop jak i sposób na pochwalenie się naszymi wojażami.


Jeśli odwiedzacie Państwo nasz sklep po raz pierwszy koniecznie musicie zajrzeć do zakładki "Promocje". Znajdziecie tam więcej informacji o naszych niebywałych ofertach i przyznawanych gratisach związancyh z zakupami w naszym sklepie interentowym.

Aktualne Promocje

Nasza Multirama pomieści wszystkie twoje najważniejsze zdjęcia, pomoże zachować wspomnień czar na dłużej.