Jedyny i oryginalny Kreator Multiramek umożliwia Państwu zaprojektowanie dowolnej kompozycji z dowolnej ilości ramek do zdjęć w dowolnym formacie.

UWAGA ! wybierz odpowiedni kreator dla siebie...

Zestawy multiramek, mogą zostać wykonane w dwojaki sposób. Wybierz Kreator multiramek3D wszystkie ramki zostaną połączone razem w jedną całość… Natomiast Multirama z szablonem jest to zestaw ramek wieszanych osobno według szablonu. Poszczególne ramki są oddalone od siebie o ustaloną odległość.

przejdz do kreatora...   Multiramek 3D

przejdz do kreatora... Multirama z szablonem

Kreator Multiramek 3D Multirama z szablonem
Multiramy 3D - Poszczególne ramki zachodzą na siebie w dwóch lub trzech warstwach tworząc trójwymiarową kompozycję 3D. Taka Multirama stanowi jedną solidna konstrukcje z trwale połączonych ze sobą pojedynczych ramek. Zestaw taki otrzymujecie Państwo gotowy do zawieszenia, na jednej zawieszce. Około 500 różnych gotowych wzorów do wyboru można zamówić w naszym sklepie. Multirama z szablonem – Zestaw taki może mieć zdecydowanie większą powierzchnię. praktycznie jedynym ograniczeniem jest miejsce przeznaczone do zawieszenia. Poszczególne ramki wieszamy na ścianie pojedynczo, każdą z nich osobno według rozmieszczenia zaprojektowanego a następnie wydrukowanego na papierowym szablonie. Można dowolnie łączyć ze sobą kolejne szablony.
Kreator Multiramek 3D Multirama z szablonem
Kreator Multiramek

Multirama z szablonem