Duży wybór wzorów w dowolnej kolorystyce.

Wzornik kolorówkolorowe ramki do zdjęćRamki na zdjęcia wprowadzają do pomieszczenia przyjemny klimat i przytulną atmosferę. Niezawodnie sprawdzają się jako element dekoracji wnętrz. W domu w ramkach na zdjęcia można umieścić zdjęcia przyjaciół i rodziny. W biurze, gdzie zwykle spędzamy dużo czasu, zdjęcia z dalekich podróży. Wszystko po to, by pomagały łapać oddech w zabieganym dniu, poprzez przywoływanie miłych wspomnień z wakacji. Nie wspomnimy już o tym, jakie wrażenie mogą wywołać ramki na zdjęcia na naszych kontrahentach, czy potencjalnych wspólnikach, którzy odwiedzać będą nasze biuro.

Kolorowe ramki barwione rustykalnymi bejcami

Multiramy 3DNiebagatelny wygląd dużych zastawów ramek na zdjęcia robi niewątpliwie ogromne wrażenie. Nasze zestawy doskonale prezentują się na każdej ścianie i są oryginalną ozdobą każdego wnętrza. Zestawy można dowolnie konfigurować względem ilości ramek sposobu ich ułożenia czy koloru w jakim zostaną wykonane. Dowolny dobór kolorów na bazie naszego wzornika zapewnia idealne dopasowanie do Posiadanych mebli czy wystroju wnętrza. Multirama 3D jest zbudowana w taki sposób, że jej pojedyncze ramki zachodzą na siebie tworząc wielowarstwową kompozycje. Bogaty wybór róznych wzorów jak i formatów ramek na zdjęcia, ułatwi niewatpliwie zagospodarowanie wszystkich zdjęć zalegających w Państwa szufladach.

Nowoczesne rozwiązanie na prezentacje zdjęć.

Nasze ramki na zdjęcia mają wszechstronne zastosowanie, wybierając odpowiednią multiramę z naszego wzornika możemy stworzyć oryginalnie wyglądającą kompozycje ozdobnych ramek na naszą ścianę. Zestawy składają się z dowolne liczy ramek na zdjęcia w najczęściej spotykanych formatach 10×15, 13×18, 15×21. Wszystkie nasze ozdobne ramki wykonywane są według naszego wzornika, który składa się z kilkunastu kolorów. Jeśli posiadacie Państwo odpowiedniej rozdzielczości zdjęcie panoramiczne można je odpowiednio przygotować aby poszczególne jego fragmenty wypełniły wybraną multiramę. Taka rama na zdjęcia będzie oryginalną ozdobą każdego wnętrza.

Multirama produkt nowoczesny wykonany w tradycyjny sposób

MultiramySporą część debaty publicznej zajmuje obecnie temat ochrony środowiska. Już w przedszkolach i szkołach dzieci uczą się, jak segregować śmieci, w jaki sposób dbać o świat, w którym żyjemy. Nasza firma jest jedną z tych, które wykazują troskę o środowisko naturalne. Do produkcji naszych multiram wykorzystujemy jedynie materiały, które nie są szkodliwe dla przyrody. Drewno polskiego pochodzenia jest głównym składnikiem każdej multiramy, jaką mogą znaleźć Państwo w naszym sklepie. Szkło podlega recyklingowi. W razie stłuczenia wystarczy wrzucić do odpowiednio oznaczonego pojemnika z odpadami szklanymi. Lakiery i farby, jakich używamy posiadają niezbędne certyfikaty Unii Europejskiej. Można zatem powiedzieć, że nasze multiramy są przyjazne dla środowiska :)

MultiramyMówiąc o produktach, jakie znajdujecie Państwo w naszej ofercie, nie można pominąć również ich walorów estetycznych. Multiramy wykonywane są ze szczególną precyzją. Każda pojedyncza ramka na zdjęcia wykonywana jest ręcznie, dlatego staje się niepowtarzalnym egzemplarzem. Multiramy tworzymy z pasją i wysoką dbałością o szczegół. Nie wypuszczamy z pracowni multiram, do których moglibyście Państwo mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. Konstrukcja multiramy jest solidna i stabilna. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów!

 

Pamiętaj ramki na ścianę doskonałym sposobem na przywrócenie wspomnień ze spędzonego urlop jak i sposób na pochwalenie się naszymi wojażami.


Jeśli odwiedzacie Państwo nasz sklep po raz pierwszy koniecznie musicie zajrzeć do zakładki "Promocje". Znajdziecie tam więcej informacji o naszych niebywałych ofertach i przyznawanych gratisach związancyh z zakupami w naszym sklepie interentowym.

Aktualne Promocje

Nasza Multirama pomieści wszystkie twoje najważniejsze zdjęcia, pomoże zachować wspomnień czar na dłużej.