Galeria zdjęć w jednej multiramie, prezentuje się doskonale na każdej ścianie!

Galeria zdjęć pomieści wiele warznych fotografi, pomorze zachować wspomnienie na dłużej.

galeria zdjęćGaleria zawierające zdjęcia rodzinne niejednokrotnie w postaci drzewa genealogicznego, jest doskonałym pomysłem na ozdobę naszego mieszkania. Większość na szych zdjęć jest przechowywana w albumach na zdjęcia lub na dyskach komputerów. Z przyjemnością prezentujemy Państwu doskonałe rozwiązanie na prezentacje swoich zdjęć. Ramki w postaci galerii wielu zdjęć z pewnością pomieszczą wszystkie ważne fotografie. Dodatkowo każda multirama może zostać przerobiona i dostosowana do Państwa potrzeb. Każda z naszych multiramek przypomina galerię wielu zdjęć w następujących formatach 10x15, 13x18, 15x21.

 

Galeria zdjęć doskonałym pomysłem na Prezent czy upominek.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniem naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę do kompleksowej obsługi nawiązującej do zakupionych przedmiotów. Do każdej ramki możemy wykonać gratis odbitki zdjęć. Więcej informacji odnośnie tej promocji jak czas trwania oraz formaty jakie oferujemy do zakupionej galerii zdjęć można znaleźć w zakładce promocje.

Jeśli zakupiliście Państwo przedmioty z przeznaczeniem na prezent czy upominek. A jak wiemy Multirama 3D jest doskonałym posłem na wszelkie okazje. Jak chrzciny, pierwsza  Komunia Święta, wesele czy każda inna uroczystość rodzinna. Dla tych z Państwa mamy propozycję własnoręcznego zapakowania zakupionych przedmiotów w opakowania i akcesoria dekoracyjne najwyższej jakości.

 Ramka do zdjeć na prezent