Multirama s serce zestaw z szablonem

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 200,00 zł

Special Price 190,00 zł

Krótki opis

M U L T I R A M A     Z     S Z A B L O N E M
zestaw s SERCE


Opcjonalnie można zmienić format i ułożenie ramek w zestawie, korzystając z naszego Kreatora Multiramek.


Czas realizacji zamówienia wynosi ok. 5-7 dni roboczych.

 • Materiał: Sosna

 • Ilość ramek w zestawie:  24 szt.

 • Wymiar zewnętrzny 125x90 cm

 • Kolor - wybieramy według wzornika

 • Zestaw zbudowanyz ramek formatu:

 • 13x13 - 24 szt.

 • Przybliżona waga: 2 kg

Multirama s serce zestaw z szablonem

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

 • multirama szablon
 • multiramy
 • Kreator Multiramek
 • wzornik
 • Kreator Multiramek

* wymagane pola

Normalna cena: 200,00 zł

Special Price 190,00 zł

Szczegóły


BUDOWA MULTIRAMY
W każdym zestawie występuje określona liczba ramek różnego formatu, ułożonych w określony wzór opisany w powyższej karcie produktu. Poszczególne ramki wieszamy na ścianie osobno, według dostarczonej instrukcji montażu zgodnie z otrzymanym w zestawie szablonem multiramy. W komplecie otrzymacie państwo szablon umożliwiający zawieszenie  wzoru, zestaw zawieszek i gwoździków, oraz małą poziomnicę do ustawienia już zawieszonych ramkę. Poszczególne ramki multiramy posiadają przeszklenie wykonane z wysokiej jakości plexi, otwierane tyle ścianki z płyty hdf co umożliwia dowolne przekładanie zdjęć.


MOCOWANIE ZESTAWU
Każdy szablon daje nam możliwość montażu otrzymanego zestawu w pozycji poziomej lub pionowej. Pierwszą czynnością jest chwilowe przymocowanie szablonu do ściany najlepiej przy pomocy papierowej taśmy malarskiej. Następnie w wyznaczonych miejscach wbijamy załączone w zestawie gwoździki. Kolejnym krokiem jest ostrożne usunięcie szablonu ze ściany i powieszenie ramek w odpowiednich miejscach zgodnie z załączoną instrukcją.


WYKONANIE MULTIRAMY
Ramki wykonana są z drewna sosnowego, które barwimy bejcami rustykalnymi według wybranego przez Państwa koloru. Pierwszą warstwę lakieru stanowi lakier podkładowy który wydobywa i podkreśla rysunek drewna. W celu zabezpieczenia powierzchni ramki nakładamy kolejne dwie warstwy lakieru akrylowego. Użyte środki do lakierowania, wykonania i dekoracji ramek są na bazie żywić akrylowych. Spełniają surowe wymagania europejskiej normy bezpieczeństwa zabawek.


SKŁADANIE ZAMÓWIENIA
Kupując multiramę należy wybrać kolor w jakim ma zostać wykonana. Kolor dobieramy na podstawie poniższego wzornika kolorów. Również w niektórych przypadkach możliwe jest powiększenie formatu ramek w całym zestawie, zgodnie z opłatą podaną w tabeli. Jeśli interesują państwa inne formaty i układ ramek, koniecznie zachęcam do skorzystania z naszego Kreatora Multiramek.

Jeśli mają Państwo pytania zwiane z zakupami oraz asortymentem naszego sklepu prosimy o kontakt z działem sprzedaży, chętnie pomożemy i doradzimy w każdej sytuacji.


 

wzornik

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.