W naszej ofercie znajdziecie wyroby dekoracyjne, ramki na zdjęcia oraz artykuły wyposażenia wnętrz.

ramka na zdjęcia

    Jesteśmy bezpośrednim producentem dekoracji oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Do produkcji używamy wyłącznie wysokiej klasy drewna iglastego i liściastego pochodzenia krajowego. Wszelkie zdobienia oraz malowanie naszych produktów wykonujemy ręcznie. Nadając przedmiotom niepowtarzalny i oryginalny wygląd który sprawi, że będą one prawdziwą ozdobą każdego wnętrza. Wybierając nasz produkt masz gwarancje solidnego wykonania. A bogaty wybór wzorów sprawia, że nasze produkty wyróżniają się na rynku spośród innych towarów. Ponadto kupując produkty bezpośrednio u producenta możesz liczyć na fachowe doradztwo oraz najniższe ceny.

 

 

 

 

Ramki na zdjęcia

można zamówić w naszym sklepie

 

sklep dekoracje upominki prezenty

Staranny dobór materiałów do produkcji ramek na zdjęcia.

     Materiały jakich używamy do produkcji naszych wyrobów, w głównej mierze są pochodzenia krajowego. Staramy się zaopatrywać na lokalnym rynku, wspierając w ten sposób naszych krajowych przedsiębiorców. Produkując dekoracje kładziemy duży nacisk na dobór właściwych materiałów. Dlatego do produkcji zdobień oraz malowania używamy sprawdzonych wysokiej klasy materiałów lakierniczych na bazie żywić akrylowych. Stosowane lakiery spełniają surowe wymagania europejskiej normy bezpieczeństwa zabawek. Podkreślają i zachowują one na długo naturalny rysunek drewna, jednocześnie zapewniając trwałą powłokę odporną na uszkodzenia mechaniczne.materiały do dekoracji

 

 

 

 

 

ramka do zdjęć pomysłem na upominek dla najblizszychRamka na zdjęcie inna niż wszystkie…

   Multirama jest doskonałym pomysłem na prezentacje Państwa zdjęć. Będzie doskonałym elementem dekoracyjnym w Państwa mieszkaniu. Bogaty wybór wzorów oraz kolorów umożliwi idealne dopasowanie jej do posiadanych mebli. Wszystkie nasze wyroby wykonywane są z drewna litego w połączeniu z różnorodną kolorystyką umożliwiają idealne dobór właściwego zestawu do Państwa wnętrza.

W obecnej chwili każdy z nas ma dostęp do aparatu, więc „pstrykamy” zdjęcia przy każdej nadążającej się okazji. Dokumentujemy w ten sposób ważne wydarzenia w naszym życiu. Problem w tym, co dalej zrobić z tymi zdjęciami? Większość z nas trzyma zdjęcia na dyskach swoich komputerów lub w albumach na dnie szuflady. Przecież zdjęcia nie były robione po to aby je gdzieś ukrywać i wyciągać na światło dzienne przy specjalnej okazji. multirama to zestaw ramke na fotografie

    Multirama jest doskonałym sposobem na prezentacje wszelkich zdjęć. Zdjęcia w naszej ramce pomogą przypomnieć Państwu wszystkie miło spędzone chwile… Zdjęcia z urlopu, egzotycznych wakacji, czy też ważnych uroczystości rodzinnych jak wesele czy chrzciny będą doskonałą ozdobą w Państwa mieszkaniu.

   Z naszymi ramkami zachowacie Państwo swoje  wspomnienia na dłużej…

  

 

 

 

 

 

Ramki do zdjęć doskonałym pomysłem na prezent czy upominek...

     Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla swoich bliskich...? Poszukiwania można uznać za zakończone. Wybierając nasz zestaw ramek masz gwarancje, że twój prezent będzie oryginalnym niepowtarzanym upominkiem.


Jeśli szukasz prezentu na urodziny dla chłopaka lub dziewczyny, czy też oryginalnego prezentu na 18 lub każdą inną okazje. Zamów multiramę w odpowiednim wzorze i kolorze. Skorzystaj z opcji realizacji zamówienia w 24h , już następnego dnia nadamy wybraną multiramę do zamawiającego lub bezpośredni do rąk własnych solenizanta.

Zastanawiasz się nad odpowiednim prezentem na rocznicę lub inną ważną uroczystość rodziną typu wesele, chrzciny. Koniecznie sprawdź naszą ofertę ramek z kolekcji Rustykalnej lub De luxe. Proponowane zestawy ramek na zdjęcia mogą być dowolnie rozbudowywane lub zmieniane według Państwa uznania. Wielkość ramek w zestawie jest dowolnie dobierana według najbardziej popularnych formatów zdjęć 10x15, 13x18, 15x21.

Pełną naszą ofertę znajdziecie Państwo na stronach naszego sklepu. Gdzie wszystkie dostępne ramki, zostały skatalogowane w odpowiedni sposób umożliwiający Państwu łatwe znalezienie odpowiedniego produktu.

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów...

zapraszmy do sklepu